Zo života klubu

23.03.2024 sme dali so silou a odhodlaním CHIKARA, 2 súťaže v jeden deň 💪. Na súťaži v Malackách si chikaráci vybojovali 7 krásnych medailí - Ninka G. 🥈, Violka 🥈, Jakub Ch. 🥉, David 🥉, Saska 🥉, Jurko 🥉, Matej Z. 🥉 👏👌👊. A na draftovej súťaži v Dunajskej Strede na Majstrovstva Európy v Nemecku si naši štyria katáči vybojovali plnú palbu: Zuzka 🥇- nominovaná, Lili 🥇- nominovaná, Matko 🥇- nominovaný, Mirko 🥈 - nominovaný 👍👊. Nádherný a úspešný športový CHIKARA deň. 😉 ❤️ Ďakujem všetkým, čo dnes nastúpili a bojovali so svojim najväčším odhodlaním a domov si priniesli nové skúsenosti a zážitky vo svojom ďalšom napredovaní. Veľká gratulácia pre VŠETKÝCH 👏👏👏 ĎAKUJEM celému CHIKARA tímu. ❤️👊 CHIKARA 💪👍❤️🥋
Sezóna nám vrcholí…, pred nami sú posledné mesiace v sezóne a je to vidieť aj na nastavení našich chikarákov. Dokonca ani nejaká zlomená ruka nás nezastaví 😁💪 Na všetkých vidieť neskutočný progres a chtíč ísť stále ďalej. 👊 CHIKARA = sila a to v CHIKARE platí a tento vzájomný pocit nás ženie stále vpred. CHIKARA 💪👍❤️🥋
Nie je krajší pocit, ako keď sa spojí talent detí s odhodlaním a chuťou trénovať ☺️❤️🥋 Tak takýto piatkový tréning sme si spoločne užili😜. CHIKARA 👍💪❤️🥋
Náročný, ale za to krásny a úspešný športový víkend sme ukončili s chikarákmi v nedeľu 10. 03. 2024 na seminári KATA v Nových Zámkoch. Seminár viedol sensei Peter Baďura 8. DAN, ktorý trénoval aj mňa. ☺️ Bol som veľmi hrdý, že som mu mohol ukázať, ako ďalej učíme deti v CHIKARE a vďaka všetkému čo mi za tie roky odovzdal a stále odovzdáva môžeme pokračovať v jeho učení… ❤️🥋 CHIKARA 👍💪❤️🥋
Hovorí sa, že opäť potvrdiť skvelý výsledok je veľakrát ťažšie ako ho prvýkrát získať. A nám sa to podarilo zopakovať aj v 2.kole Slovenského pohára. Aj napriek tomu že sme neboli v plnej zostave, sme zo 63 zúčastnených klubov skončili bodovo na 15 mieste a v kategórii KATA na 3.mieste 😜 👌. Domov si CHIKARACI priniesli cenne 4 medaile z toho 3 zlate, 1 bronzova a 3 medaile nám utiekli v poslednom kole len o vlások. 👏👏👏 A samozrejme kopec, kopec nových skúsenosti na nezaplatenie, ktoré nás posúvajú vpred. VEĽKÉ ĎAKUJEM, ste skvelí ako na sebe pracujete a ako sa posúvate vpred rýchlosťou blesku. ⚡️☄️⚡️ CHIKARA 👍💪❤️🥋
Máme za sebou našu premiéru na celoslovenskej súťaži, kde prišlo 64 klubov SZK, počty deti v kategóriách 30, 40, 50, dokonca sme mali kategóriu so 60 našimi súpermi. 💪👊 Išli sme si v prvom rade po skúsenosti, ale my sme dokázali zamotať výsledky a hlavy viacerým ostrieľaným klubom. 🤪 V celkovom poradí sme skončili na 12.mieste, v kategórii KATA si nás všimli hneď…, tu sme obsadili ako klub v celej súťaži 3.miesto 💣🦾💣. Bilancia z našej premiéry na Slovenskom pohári 1.kolo: 2 zlaté, 4 bronzové medaile, a skúsenosti, ktoré majú viac ako cenu zlata… 💪👌. Všetkým ďakujem za ich nasadenie, boli ste skvelí 😘 CHIKARA 💪👍❤️🥋
Chikarácka kanonáda na 3. kole Západoslovenského pohára 💣💣💣. Chikaráci bojovali ako draci vo všetkých svojich kategóriách ako jeden skvelý silný tím 💪❤️ Domov sme si priniesli 27 🤩 🤪 medailí a kopec, kopec nových skúsenosti. 👊 Ďakujeme chikaráci, ste úžasní. 👍💪❤️🥋
Dnešný špeciálny vianočný tréning našich chikarákov. 💪🧑‍🎄 Všetci sme si to parádne vianočne užili a odmakali a na záver sme si dali spoločných 2024 úderov. 🤜🥳 Krásne sviatky chikaráci. 🎄🧑‍🎄❤️
Na dnešnom tréningu sme sa učili základy sebaobrany a pádov. Chikaráci si tréning užívali plnými dúškami a všetko nové doslova hltali očami...
Dňa 11.11.2023 sa konalo 2.kolo ZsZK pohára. Chikaráci opät ukázali svoju silu, domov si odniesli 13 krásnych medailí a CHIKARU tak v kategórii KATA zaradili na 2. miesto v bodovom rebríčku všetkých klubov . Ďakujeme všetkým chikarákom za ich vytrvalosť a úsilie, vďaka ktorému sa im tento úspech podaril. GRATULUJEME.
Dna 14.10.2023 sa konalo 1. kolo ZsZK pohára v Zlatých Moravciach, kde naši chikaráci vybojovali 13 medailí a v celkovom rebríčku v kategórii kata sme sa zo 17 klubov umiestnili na 2.mieste. Odnášame si cenné skúsenosti z výhier aj prehier a čo je najdôležitejšie… odhodlanie a chuť ďalej na sebe pracovať a zlepšovať sa. CHIKARA
CHIKARÁCI si idú svoje bomby... :-)
 Dňa 6.5.2023 Karate klub CHIKARA vstúpil do veľkého sveta karate. Naša prvá zväzová súťaž, ktorá bola nabitá skvelými výkonmi dopadla pre nás na výbornú. Išli sme si po skúsenosti s novými natrénovanými technikami a v tejto silnej konkurencii sme si odniesli domov 9 krásnych medailí, mnoho zážitkov a inšpirácii do ďalšieho trénovania. Ďakujem CHIKARA rodinka za podporu a dôveru, deťom za skvelé výkony a reprezentáciu klubu. CHIKARA TÍM
Víkendový CHIKARA kemp… Opekačka, kúpanie, rybačka (máme nové heslo na olympijský šprint “záááber” ), nekonečné skákanie na trampolíne, diskotéka, nočná preskúmavačka terénu a ako bonus narodeninová oslava našej Ninky a kopec, kopec ďalších zážitkov… Tak takto super sme sa mali cez víkend… Ďakujem všetkým za skvelý tím . Spolu sme úžasná CHIKARA rodinka...